Николина Пишек повторно ги покажа своите секси облини

Loading...

Заводливата и неодолива Николина Пишек, повторно ги покажа своите облини. Таа на својот Фејсбук профил, објави слика каде што позира во жолто-црн костим кој јасно ги покажува нејзините сексипилни облини. 
Нејзината убавина и сексипил секогаш биле рај за очите на пошироката јавност, посебно оние од посилниот пол. 
Николина периодов напорно работи на подготовките за свадбата со српскиот бизнисмен Видоје Ристовиќ. Според последните информации таа планира свадбата да биде во Франција. 
Српскиот бизнисмен Ристовиќ дефинитивно е среќен човек покрај ваква сексипилна девојка. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Заводливата и неодолива Николина Пишек, повторно ги покажа своите облини. Таа на својот Фејсбук профил, објави слика к

loading...