Николина Пишеќ си кажа каков маж сака во својата куќа

Loading...

Познатата српска водителка Николина Пишеќ, покрај тоа што често постира фотографии и видеа од настани,а и од нејзиниот приватен живот, на својот Фејсбук профил, овој пат реши да даде свое мислење, за одредена статија која ја прочитала во некое списание. 
„Изреволтирана“ од прочитаната статија, поврзана со односот на мажот во куќата и каков маж посакувате вие во својот дом, таа на својот Фејсбук профил напиша:
„Прочитав една статија за односот на мажот во куќата, и како тој е заглавен во сегментот..ќе бидам фина..во интимниот однос со жената. Инаку јас сум најголемиот фан на истражувања за влијанието на луларните влијанија и односот помеѓу хороскопските знаци. 
Мојата прва мисла, по прочитаната статија беше, добро, зар некој треба да биде свиња во куќа за да биде одличен во кревет? 
…Јас сум девојка која во куќата не сака стерилен, анален тип, кој нон стоп ќе се жали…Мажот мора да биде борец и ловец, кој дома ќе се враќа со уловен елен, да ме брани од секакви будали, за јас да можам да се чувствувам безбедно покрај него, а по тоа со радост ќе му послужам топла супа, топло срце, а особено топла бања. 
 
Со среќа ќе го направам појак маж, а тоа мене ќе ме направи повеќе од жена. И ќе има мир во куќа“. 
 
Познато е дека Николина ќе се омажи за познатиот српски бизнисмен Видое Ристовиќ, па доколку е таква каква што опишува на нејзиниот Фејсбук профил, тогаш дефинитивно тој е среќен човек. 
 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Познатата српска водителка Николина Пишеќ, покрај тоа што често постира фотографии и видеа од настани,а и од нејзиниот приватен живот, на с

loading...
Loading...