Објавени фотографии од трудната Кејт Мидлтон во бикини

Loading...

Тајландскиот таблоид Chi објави фотографии оф трудната Кејт Мидлтон во бикини, снимени на приватната плажа МИстик на која била со принцот Вилијам и со својата сестра Пипа.
Фотографијата од војвотката од Кембриџ (33) како во син дводелен костим за капење шета во плитката вода со текст„расте стомачето“, таблоидот ја објави на насловната страна, пренесува The Daily Mirror.Втората фотографија ја прикажува Кејт со нејзиниот сопруг, принцот Вилијам како прегрнати одат по плажата на приватен остров на Карибите, што е пропратено со текст „Меден месец во тројка“.Палатата „Сент Томас“ потврди дека папараците ги продале фотографиите на таблоидот Chi, иститот оној кој минатата година на 26 страница ги објави фотографиите од Кејт топлес.Сопственик на тој таблоид е поранешниот премиер на Силвио Берлускони.Кралското семејство и во овој случај објави дека се работи за „јасно кршење на приватноста“.
МакфаксТајландскиот таблоид Chi објави фотографии оф трудната К

loading...