Ограбена Наташа Беквалац

Loading...

Познатата српска пејачка не очекувала дека ќе и се случи вакво нешто додека ужива на плажа. Српската пејачка Наташа Беквалац остана без својот паричник додека уживала на плажа на Закинтос. 
Во него таа имала кредитни картички и 10.000 евра во кеш. 
Што се случило и од каде толку пари имала во паричникот прочитајте на следниот линк. Српската пејачка Наташа Беквалац остана без својот паричник додека уживала на плажа на Закинтос. 
Во него таа имала кредитни кар

loading...
Loading...