Она што таткото и неговите 5 мали деца го направиле го обиколи светот

Погледнете каква урнебесна пародија подготвил овој татко.Овој татко и неговите 5 мали деца станале вистински хит на интернет. Нивното видео е погледнато повеќе од 2,9 милиони пати на Јутуб. Снимиле пародија на голем хит и таткото на пресмешен начин покажал како изгледа неговата секојдневие со пет мали деца (вклучувајќи тројка). Погледнете го видеото.

Dad and kids parody by virealityОвој татко и неговите 5 мали деца станале вистински хит на интернет. Нивното видео е погледнато повеќе од 2,9 милиони пати на Јутуб. Снимиле пароди

Пронајдете не на следниве мрежи: