Ослободете се од камчињата во бубрезите со два лековити чаеви!

Loading...

За луѓето кои страдаат од камења во бубрезите природата повторно изненадува со лек. Овој пат тоа се семките од лубеница и целер.
Рецептот за чаевите ќе ги најдете тукаЗа луѓето кои страдаат од камења во бубрезите природата повторно изненадува со лек. Овој пат тоа се семките од лубеница и целер.
Рецептот з

loading...
Loading...