Ова деколте ја запали сцената на ТЛЗП

Во полуфиналната емисија на ТЛЗП, која ја гледавме на Сител, пејачката и член на жирито Александра сите ги маѓепса со свечениот фустан и најдлабокото деколте до сега.Во финалето поминаа Тијана Дапчевиќ, која имаше најмногу гласови од публиката, потоа Едита, Драгана Мичаловиќ, Стеван и Леон.
Во финалето поминаа Тијана Дапчевиќ, која имаше најмногу гласови од публиката, потоа Едита, Драгана Мичаловиќ, Стеван и Леон.

Пронајдете не на следниве мрежи: