Ова е најпребаруваната славна личност на „Гугл“ за 2014 година!

Loading...

“Гугл” и годинава ја објави листата на најчестите пребарувања. На прво место е Џенифер Лоренс. Нејзиното име беше најмногу пребарувано поради разголените фотографии до кои успеаја да стигнат хакери.
Јавноста за нејзиното име се заинтересира по венчавката со славниот Џорџ Клуни.
После Џенифер Лоренс на листата на најпребарувани личности се и…
2.Kim Kardashian
3.Tracy Morgan
4.Ray Rice
5.Tony Stewart
5.Iggy Azalea
6.Donald Sterling
7.Adrian Peterson
8.Renee Zellweger
9.Jared LetoНејзиното име беше најмногу пребарувано поради разголените фотографии до кои успеаја да стигнат хакери.
Јавноста за нејзиното име се&n

loading...
Loading...