Ова е новото момче на Анџелина Џоли

По разводот со Бред Пит, актерката Џоли му „фрли око“ на помладиот колега Герет Хедлунд, кој неодоливо потестува и личи на Пит, пишуваат светските медиуми.-Разменувале пораки, и се договорија да излезат… така започна се. Планот беше да имаат интимна вечера, вели близок извор на Џоли.
Ирониочно е што првата голема улога на Герет му беше баш покрај Бред во филмот Троја.
-Разменувале пораки, и се договорија да излезат… така започна се. Планот беше да имаат интимна вечера, вели близок извор на Џоли.
Ир

Пронајдете не на следниве мрежи: