Овие 15 работи ги сака секој маж за време на секс!

Loading...

Знаете ли што посакуваат мажите во спална соба? 
Мажите се присетуваат на најжешкото сексуално искуство и делат по некој совет кој ќе ги доведе до експлозивно задоволство.
1. Бидете самоуверени колку што можете повеќе. Кога жената понекогаш ќе ја преземе контролата во спалната соба сосема умира мојата несигурност, па полесно и се препуштам на страста. Врамнотежена доминација е неодоливо секси – Харис 22 години.
2. Кога сте одозгора и брзо ги движите куковите напред назад се чувствувам неверојатно – Данко 28 години.
3. Не плашете се да му кажете на момчето што сакате од него. Не пали кога знаеме што треба да правиме за да ве доведеме до врвот – Бранко 33 години.
4. Не заборавајте на орален секс – Томи 21 година.
5. Бакнувајте не гушкајте не, допирајте не. Покажете нежност. – Габриел 27 години.
6. Глумење оргазам само затоа што не сакате да ги повредите нашите чувства не помага никаде. Разговарајте со нас. Нема смисла ако не признаете што навистина сакате, своите фантазии, омилени игри и пози. Даниел, 23 години.
7. Мастурбирајте пред нас. Мојата девојка и јас го имавме најдобриот секс и предигра во која не ја ни допрев. Смеев само да гледам, но не и да допирам. – Нено 23 години.

 
8. Шепотење порнографски реченици не е потребно, но кажете ни дека правиме добри работи, ако правиме добри работи, Ранко 19 години.
9. Играњето до пенисот не е тест на сила и издржливост. Не мора да го држите толку цврсто – Том 24 години.
10. Не заборавајте да воспоставите контакт со очите за време на орален секс, тоа за мене е најдобар дел, а многу жени забораваат на силината на погледот, Перица 25 години.
11. Правете Кегелови вежби кога пенетрира во вас, вашиот партнер ќе се почувствува фантастично, Ѓуро 28 години.
12. Цврсто фатете го својот партнер со нозете и приближете го кон своето тело. – Анѓеле 22 години.
13. Дајте ни нежни упатства кога ви пружаме орален секс – Шиме 19 години.
14. Насмејте се за време на секс. Ме пали кога жената јасно покажува дека добро се забавува во кревет. – Јанко 25 години.
15. Феромоните постојат поради специфична причина – нивниот мирис природно ги пали луѓето. Немојте да се исплашите ако мажот сака да води љубов со вас после вежбање  и пред да успеете да се истуширате. Некогаш малку пот може да биде секси – Стипе, 32 години. 
  
Мажите се присетуваат на најжешкото сексуално искуство и делат по некој совет кој ќе ги доведе до експлозивно задоволство.
1

loading...