ОВОЈ ЧОВЕК Е НЕВЕРОЈАТЕН: Погледнете како се „лупи“ лубеница!

Loading...

Еден човек одлучил на неговите внуци да им покаже како се „лупи“ лубеница. Дали би ви текнало на овој трик?Јутјуберот Марк Робер, надалеку е познат по своите уникатни трикови и оптички илузии. Овој креативец ја воодушеви јавноста со последното видео.
Тој одлучил на внуците да им покаже како се „лупи“ лубеница.
Наведеното видео има собрано над 1.5 милион прегледи.

Како му успеа тоа? Многу едноставно!
Сѐ што ви е потребно се две лубеници!
Јутјуберот Марк Робер, надалеку е познат по своите уникатни трикови и оптички илузии. Овој креативец ја воодушеви јавноста со последното видео.

loading...
Loading...