Пауло Коељо му честита роденден на Елвис Присли!

Loading...

Пауло Коељо му го честиташе роденденот на кралот на поп-музиката Елвис Присли!Тоа го направи на неговиот блог paulocoelhoblog.com постирајќи една од големите хитови на најпопуларниот пејач на 50-те.
 
„I'ts now or never“ 

 Тоа го направи на неговиот блог paulocoelhoblog.com&nbs

loading...
Loading...