ПОЧИНА НАЈГОЛЕМИОТ ФАН НА БРЕНА: Еве што напишал во последниот статус на Фејсбук…

Loading...

Голема тага завладеа во естрадните кругови. Имено, по долга болест почина можеби и најголемиот фан на пејачката Лепа Брена, кој воедно беше и пријател со многумина естрадни личности бидејќи се занимаваше со нивните промоции и песни и спотови преку Јутуб каналот.Имено, по долга болест, почина познатиот Зеко Новаковиќ.
„Последен поздрав на нашиот голем пријател Зеко Новаковиќ. Големо фала за се! Отиде тивко и без најава, многу ќе ни недостигаш пријателу. Последно нешто што го кажа беше дека многу не сакаш, и ние на тебе ти го кажавме истото. Почивај во мир мил ангелу!“- напишала Брена на својата официјална Фејсбук страница…
Имено, по долга болест, почина познатиот Зеко Новаковиќ.
„Последен поздрав на нашиот голем пријател Зеко Новаковиќ. Големо фала за се

loading...
Loading...