Погледнете го ВИП салонот на „Филип Втори“

ВИП-салонот на нашиот најголем стадион делува отмено.  Во него утре вечер ќе се најдат челниците на УЕФА и ФИФА, клупските легенди на Реал и Манчестер, како и челниците на двата европски гиганти, заедно со претставниците на ФФМ, кој се грижи да биде беспрекорен домаќин на овој врвен спортски настан.
Погледнете како изгледа ВИП-салонот на „Телеком Арена“.
 Во него утре вечер ќе се најдат челниците на УЕФА и ФИФА, клупските легенди на Реал и Манчестер, како и челниците на двата европски гиганти,

Пронајдете не на следниве мрежи: