Погледнете каква елеганција се Столе Стоилов и девојката!

Ракометарот Стојанче Стоилов кој ги брани боите на Вардар веќе подолго време е во врска со струмичанката Катерина. Тој ужива во љубовта со саканата, а не се штеди емоциите да ги покаже и на социјалните мрежи.
Деновиве тие присуствуваа на прослава во еден раскошен комплекс во Берово, а за оваа пригода изгледаа гламурозно како крал и кралица, токму како што наведе Столе со знакчињата под фотографијата.
Катерина носеше црн светкав фустан, а Столе елегантен костим и изгледаа како пар од насловна страница. Вљубената насмевка на Катерина дополнително ја разубавува оваа фотографија.
Совршенство!
Ракометарот Стојанче Стоилов кој ги брани боите на Вардар веќе подолго време е во врска со струмичанката Катерина. Тој ужива во љубовта со саканата

Пронајдете не на следниве мрежи: