ПОРАДИ ОВА ДЕНЕС ЦЕЛ СВЕТ СЕ НАЕЖИ: Неверојатно видео на татко со неговата ќеркичка

Една четиригодишна принцеза и нејзиниот татко со помош на гитара создадоа момент кој не може да се заборави.Имено,таткото и неговата убавица снимија видео на кое пеат во дует кој со неверојатна брзина стана вирален хит!
Тие ја изведуваат песната „You’ve got a friend in me”, а ова видео е за 20 часа прегледано со повеќе од 40 милиони корисници на друштвената мрежа на Facebook.Имено,таткото и неговата убавица снимија видео на кое пеат во дует кој со неверојатна брзина стана вирален хит!
Тие ја изведуваат песната &

Пронајдете не на следниве мрежи: