Порно актерка: Де Ниро ми беше најдобар љубовник во животот, после него бев задоволена!

Loading...

Водевме љубов, тоа не беше само секс. После него, секогаш бев задоволена. Знам дека веќе никогаш нема да запознаам таков маж, раскажа Шармејн Синклер. Шармејн Синклер е британска порно актерка. За аферата со Роберт Де Ниро (71) сама им раскажа на новинарите. Дека навистина имал односи со неа потврди и оскаровецот. 
Во биографијата „Животот на Де Ниро“- Шон Ливај детално го опишува тој дел од живтот на актерот. Имено, името на Де Ниро во 1998 година се појавил на попис на клиенти на францускиот макро Жан Пјер Бургис. А дури три девојки рекле дека биле со него. 
-Беше многу нежен и внимателен. Со мене водеше љубов, тоа не е беше само секс.После него, секогаш бев задоволена. Знам дека веќе никогаш нема да запознаам таков маж, раскажа Шармејн Синклер која со него се гледала пет години.

 

 
Актерот не негирал дека спиел со Шармејн. Рекол дури и дека имале секс често но дека никогаш не и платил. Додал дека Бургис го запознал преку тенисерот Фибак. А макрото често му покажувал слики од убави девојки и му понудил да се запознае со нив. 
-Можно е да ми покажал слики од девојки обвинети за проституција, но кога сум зборувал со нив парите не ми беа споменати никогаш. Со Шармејн имавме секс во мојата вила во Сен Тропе и никогаш не побарала пари од мене- раскажал Де Ниро во суд. 
Актерот никогаш не бил обвинет или уапсен. Шармејн Синклер е британска порно актерка. За аферата со Роберт Де Ниро (71) сама им раскажа на новинарите. Дека навистина имал односи со неа потвр

loading...
Loading...