Повредата го оддалечи Антиќ од „Ол-стар“ викендот!

Перо Антиќ сепак нема да биде дел од „Ол Стар“ викендот во Њу Орлеанс. Според информациите, македонскиот НБА кошаркар од тимот на Атланта Хоукс, Перо Антиќ, поради повредата ќе го пропушти „Ол Стар“ викендот кој е предвиден да се одржи во Њу Орлеанс.

Повеќе на СПОРТ365
 Според информациите, македонскиот НБА кошаркар од тимот на Атланта Хоукс, Перо Антиќ, поради повредата ќе го пропушти „Ол Стар“ викендо

Пронајдете не на следниве мрежи: