Прекрасната Миранда ги покажа градите

По повеќе години поминати во рекламирање на долна облека од брендот Викторија Сикрет, моделот Миранда Кер, случајно ги откри своите гради додека снимаше фотосесија за шминка.

Таа на снимањето во Мајами каде дуваше силен ветер се појави со црно провокативно фустаче, кое во еден момент и падна од градите. Пошироката  публика со задоволство ја следеше нејзината фотосесија, а посилниот пол од публиката беше посебено воодушевен.

Судејќи по фотографиите таа прекрасно изгледа и покрај непријатниот настан.
 По повеќе години поминати во рекламирање на долна облека од брендот Викторија Сикрет, моделот Миранда Кер, случајно ги

Пронајдете не на следниве мрежи: