Принудно слетување на авион поради патник кој мастурбирал!

Loading...

Пренасочениот лет кон Омаха, Небраска, на својот пат од Бостон за Лос Анџелес, мораше непланирано да слета бидејќи еден патник кој „мастурбираше во авионот, а потоа се обиде да излезе од него“, според полицискиот извештај, поднесен за инцидентот. 26- годишниот Даг Адамс, беше уапсен на аеродромот и однесен во болница за испитување, според „NBC Los Angeles“.
Федералната администрација за авијација соопшти дека летот „Virgin America“ непланирано слетал во понеделникот изутрина на аеродромот „Eppley“ во Омаха.
Според патниците, стјуардесата јавила дека има итен медицински случај и прашала дали имало достапни доктори на летот.
Адамс беше преместен на седиште на задниот дел од авионот, а потоа отстранет и испрашуван од полицајците во Омаха.26- годишниот Даг Адамс, беше уапсен на аеродромот и однесен во болница за испитување, според „NBC Los Angeles“.
Федералната ад

loading...
Loading...