Рамбо Амадеус жали за “сексот“ со Северина

Loading...

Познатиот црногорски музичар, Рамбо Амадеус, препознатлив е по своите испади, шеги и занимливости со кои ја забавува јавноста.
Некои луѓе го одобруваат, на некои луѓе едноставно не им се допаѓа неговиот стил. Последен испад во низата на Рамбо е краткиот коментар за Северина на неговиот концерт во Бања Лука. Тој јавно призна дека искрено жали што никогаш не спиел со хрватската пејачка.
„Ех Рамбо Рамбо, старееше, а Северина ја немаш е*ено“ – изјави црногорецот меѓу две песни, за потоа да додаде дека Севе важи за секс симбол на Балканот.
 
Извор: index.hrПознатиот црногорски музичар, Рамбо Амадеус, препознатлив е по своите испади, шеги и занимливости со кои ја забавува јавноста.

loading...