Роднината на Ѓани е иста Ким Кардашијан: Фолкерот ја покажа убавицата од која на многумина им застанува здивот!

Loading...

Популарниот фолкер Радиша Трајковиќ, попознат  како Ѓани во  последно  време е во  центарот на вниманието поради  шегите д

loading...