Самоубиство во Скопје: 20-годишна девојка си го одзема животот

Loading...

Самоубиство го потресе Скопје. Во текот на вчерашниот ден во 13 часот попладне, од болницата „Св.Наум Охридски“ во Скопје, во полиција било пријавено дека во 10 часот кај нив била донесена 20-годишната Самра Л. која се обидела да се самоубие со бесење. Иако лекарите се обиделе да го реанимираат несреќното девојче, за жал тоа починало. Засега не е познато зошто младата девојка си го одзела животот. 
Телото на младата девојка е предадено за обдукција.Во текот на вчерашниот ден во 13 часот попладне, од болницата „Св.Наум Охридски“ во Скопје, во полиција било пријавено дека во 10

loading...
Loading...