Се очекува принцеза: Пристигна првиот подарок за бебето на Николија и Реља, фановите воодушевени

Loading...

Николија Јовановиќ ужива во деветиот месец од бременоста, а подготовките за најубавите денови започнале. Имено, пејачката и нејзиниот партнер наскоро ќе станат родители на девојче, а нивните пријатели веќе почнале да ги изненадуваат.Еден од таквите пријателиги воодушевил идните родители па идната мајка веднаш се пофали на социјалните мрежи.
Стилистот и дизајнер Стефан Орлиќ донел интересен подарок за девојчето.
Оваа фотографија ги воодушевила фановите на Николија, како вам ви се допаѓа?
Еден од таквите пријателиги воодушевил идните родители па идната мајка веднаш се пофали на социјалните мрежи.
Стилистот и дизајнер Стефан О

loading...