Се разведуваат поради Бибер?!

Loading...

Иако делуваа доста среќно и хармонично во бракот, холивудскиот пар Миранда Кер и Орландо Блум веќе подолго време не живеат заедно. . Се шпекулираат причините за прекинот, а наводно станува збор за трета личност. – Џастин Бибер!
Миранда Кер и Орландо со својата разделба го шокираа Холивуд. После три години поминати заедно во брак го добија синот, а сега веќе некое време живеат одвоено.
Луѓето се сомневаат дека причината е некоја трета особа, а за да биде ова пошокантно, не е никој друг туку Џастин Бибер.
Наводно Рландо бил луд од љубомора, а посебно му сметало што Миранда била блиска со Џастин, посебно после шоуто на Викторија Сикрет на кое тој настапуваше. Иако се шпекулира како таа флертувала со Бибер на минато годинешната забава во ноември, а Орландо очигледно не можел да се носи со тоа.
Во првата изјава за медиумите, после објавите дека се разделуваат, Орландо за американскиот портал TMZ искоментирал:„Ние не сме пријатели. Ние сме фамилија.“ Денес парот е во добри односи што ги потврдува заедничките фотографии, но преку Бибер очигледно не можеа да преминат.. Се шпекулираат причините за прекинот, а наводно станува збор за трета личност. – Џастин Бибер!
Миранда Кер и Орландо со својата раз

loading...
Loading...