Се сеќавате ли на Чарли кој ја насмеа планетата? Еве како изгледа тој денес

Видеото на кој помладиот брат по моментот на нежност го гризнува постариот брат за прст до денес го погледнале 816 милиони луѓе. Преслатките момчиња од видеото пораснаа и потрорно  се дружат со нас.Моментот на игра и невниманието на помалиот брат, проследен со неговата насмевка, таткото го забележил и го објавил на Јутуб.
Видеото стана вистински хит.
Многумина се запрашале како изгледаат денес момчињата, ѕвездите на Јутуб. За љубопитните фанови тие подготвиле ново видео.
Погледнете како изгледаат тие денес.

Симпатичните браќа имаат интересен спомен од детството, а нам ни приредија добра шега на која се смееме со години.
Моментот на игра и невниманието на помалиот брат, проследен со неговата насмевка, таткото го забележил и го објавил на Јутуб.
Видеото стана

Пронајдете не на следниве мрежи: