Се вратил дома и ја ФАТИЛ ДЕВОЈКАТА СО ЦРНЕЦ во кревет: Еве што подоцна се случило…

На снимката која се појави на Интернет, прикажано е неверство во живо. Тоа што е необично е реакцијата на девојката и нејзиниот љубовник. Неверството е често причина за прекинување на многу врски. Има многу кои барам се обидуваат да се оправдаат пред партнерот, меѓутоа постојат и ситуации кога некој не се обидува ни да зборува.
А на оваа снимка се гледа како девојката и нејзиниот љубовник необично се однесуваат.
Имено, нејзиното момче со камера на мобилниот телефон цело време снима додека се качува по скалите. Притоа, раскажува како оди да провери дали неговата девојка навистина е во кревет со друг маж, како што му кажала нејзината цимерка.
Тој влета во собата каде неговата партнерка лежи со црнец, не обидувајќи се да му објасни што всушност се случува.
-Се убивам од работа секој ден, работам прекувремено и секогаш сум ти бил верен. Имав разни шанси, но сепак не ти го направив тоа. Ти си го*но. Те сакав. Ти си ку*ва.- вели тој.

 
А девојката цело време лежи и молчи, повремено фаќајки се за глава.
Дали била исцрпена од сексот или едноставно се откажала од врската, проценете сами…
 
Неверството е често причина за прекинување на многу врски. Има многу кои барам се обидуваат да се оправдаат пред партнерот, меѓутоа постојат и ситу

Пронајдете не на следниве мрежи: