Се знае полот на бебето на Ким Кардашијан

Loading...

Според американските медиуми, извор близок на Ким Кардашијан и Кание Вест открил дека полот на бебето на овој познат американски пар е женско. 
„Ким Кардачијан ќе роди ќерка, а Кание е пресреќен за тоа“, изјавил изворот близок до парот. 
Овие неколку дена Ким беше мета на негативни критики и исмејување, поради нејзиниот невкус за добро облекување на бремена жена. Таа сакајќи да ги истакне своите облини, кои очигледно ги загубила поради својата бременост, направи неколку погрешни комбинации, кои беа доволни за таа да биде исмејувана по социјалните мрежи ширум светот. 
Сепак иако е бремена, таа сеуште вежба и реши да не ги крие своите облини, додека оди во теретана. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Според американските медиуми, извор близок на Ким Кардашијан и Кание Вест открил дека полот на бебето на овој познат а

loading...