Секретарката спиела со пола тим, голманот работел како жиголо

Loading...

Англискиот четвртолигаш Бартон Албион веројатно е фудбалскиот тим со најмногу пороци на светот, секретарката Кери Милер спиела со пола тим, а голманот додека не бил помеѓу стативите, работел како жиголо.Приказната за овој необичен клуб почнала кога медиумите откриле дека 46-годишната секретарка им праќала голи слики на играчите. Покрај тоа, таа влегувала во соблекувалната непосредно откако фудбалерите ќе се истуширале по завршувањето на натпреварот.
Таа е обвинета за сексуално малтретирање, а веднаш потоа во јавноста почнаа да пристигнуваат и други бизарни детали.
Кери Милер на судењето признала дека нејзините фотографии во долна облека му ги праќала на 23-годишниот Били Киј. Потоа дека имала односи со поранешниот дефанзивец 29-годишниот Рајан Остин, а на трето сведочење признала дека била во врска со 28-годишниот голман Стјуарт Томилинсон.
Томилинсон е пак приказна за себе. Кога не бил помеѓу стативите, радел како жиголо, понекогаш парите ги заработувал и како фото-модел, а по повредата на коленото заминал во САД за да си ја проба среќата како „кечер“.Приказната за овој необичен клуб почнала кога медиумите откриле дека 46-годишната секретарка им праќала голи слики на играчите. Покрај тоа, та

loading...
Loading...