Секс во живо во Рио, водителот се ПОШЕГУВА на сметка на љубовниците

За време на пренос во живо на Би Би Си, водителот Ден Вокер се соочи со многу непријатна ситуација: секс во живо, зад неговиот грб на плажа во Рио.Не знаејќи како да реагира, тој се пошегува, велејќи дека тоа зад него не е токму тоа што изгледа на прв поглед, туку, двајца кои читаат книга….во многу чуда поза.
Не знаејќи како да реагира, тој се пошегува, велејќи дека тоа зад него не е токму тоа што изгледа на прв поглед, туку, двајца кои читаат книга&hell

Пронајдете не на следниве мрежи: