Секси братучетка на принцезата Кејт го навреди кралското семејство

Loading...

Катрина Дарлинг, роднина на принцезата Кејт, танчерка по професија, освен што се фотографираше во провокативно издание за британскиот магазин “Loaded“, повторно крена прашина со своите коментари за мажите во кралското семејство.
Катрина, која многумина ја обвинуваат дека своето име го гради преку грбот на принцезата Кејт, во интервју за “Loaded“ принцот Чарлс го нарече обично ѓубре, а не и се допаѓа ниту принцот Хари.
“Не сакам црвенокоси мажи. Некои жени можеби паѓаат на него, но мене не ме интересира што има во гаќите“, изјавила Катрина без влакна на јазикот.
Говорејќи за принцот Чарлс, Катрина меѓу другото изјавила:
„Направи многу за Англија, но приватниот живот му е тапа. Можеше да најде подобра сопруга од Камелија. Некои мажи се едноставно такви. Тешко е ѓубрето да се претвори во нешто убаво“.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Катрина Дарлинг, роднина на принцезата Кејт, танчерка по професија, освен што се фотографираше во провокативно издание за британскиот магазин &ldqu

loading...