Сексипилната Драгана се појави во бугарски спот

Loading...

Македонската моделка Драгана Спасовска го покажа својот сексипил и надвор од нашите граници. Таа се појави на бугарски спот за хип-хоп песната „Back one day“. 
Моментално таа има доста ангажмани, фото-сесии и фестивали од различен карактер. 
Хип-хоп песната е од бугарските хип-хопери Central Side. Оваа група е формирана во 2006-та година во Пловдив. 
Нашата сексипилна моделка Драгана Спасовска неодамна беше дел од Македонски убавици на Пулс24 и беше одлично прифатена од пошироката публика. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Македонската моделка Драгана Спасовска го покажа својот сексипил и надвор од нашите граници. Таа се појави на бугарски спот за хип-хоп песната&nbsp

loading...