Селена Гомез го обвини Џастин Бибер за повеќекратно изневерување

Loading...

Познатиот поранешен пар се отвори во јавност откако и двајцата се обвинуваа меѓусебно.Во онлајн караница што започна невино, но набрзо излезе од контрола, Селена и Џастин се испокараа за тоа кој кого изневерувал.
Препирањето започна кога Бибер се закани дека ќе го намести профилот на Инстаграм како приватен, ако фановите продолжат да ја критикуваат неговата наводна девојка, 17-годишната Софија Ричи, ќерка на пејачот Лајонел Ричи.
На тоа Селена одговорила огорчено: „Ако не можеш да се помириш со тоа што фановите ја мразат, престани да постираш слики од девојка ти“.
Од тука натаму, следуваше вистински циркус на огрочени пораки што Селена и Бибер си ги праќаа пред очите на илјадниците фанови кои фатија огромен сеир.
„Те изневерив, но заборавивме на тебе и Заин“, огорчено одговори Бибер обвинувајќи ја Селена дека го изневерила со пејачот на One Direction.

DID JUSTIN JUST SAY SELENA CHEATED ON HIM WITH ZAYN pic.twitter.com/p8RTjytKKr
— lindsay (@zxrrysome) August 15, 2016
Во онлајн караница што започна невино, но набрзо излезе од контрола, Селена и Џастин се исп

loading...