Селена Гомез и Џастин Бибер повторно во љубов

Loading...

Џастин Бибер и Селена Гомез овие денови се главна цел на папараците. Популарните пејачи, кои ја раскинаа долгогодишната врска пред околу три години, повторно прават сè заедно изминативе неколку дена.
Папараците направија фотографии на кои се гледа како седат во кафуле, се шетаат низ Лос Анџелес, возат велосипед, се посетуваат дома, со што ги подгреаја озборувањата дека се повторно заедно.
Популарните пејачи, кои ја раскинаа долгогодишната врска пред околу три години, повторно прават сè заедно изминативе неколку дена.
П

loading...