Си ја убил ќерката и шестте внуци а потоа се самоубил

Loading...

51 годишен маж ја уби својата ќерка и шестте внуци во масовна пукотница во својот дом на Флорида, соопштуваат тамошните медиуми.По убиството на семејството, мажот идентификуван како 51-годишен Дон Чарлс Спирит сам си пресудил. Инцидентот се случил во малиот град Бел.
Причината за убиството се уште не е позната.По убиството на семејството, мажот идентификуван како 51-годишен Дон Чарлс Спирит сам си пресудил. Инцидентот се случил во малиот град Бел.

loading...
Loading...