Синот и ќерката на Витни Хјустон се венчаа меѓу себе?!

Loading...

Боби Кристина Браун, ќерката на музичката легенда Витни Хјустон, неодамна го изненади своето семејство кога објави дека се верила за нејзиниот посвоен брат, а сега наводно и се омажила за него.Имено, Витни го зеде како штитеник Ник Гордон кога тој имал имал 12 години, а тој одсекогаш бил поврзан со Боби. Љубовта меѓу овие двајца се родила по смртта на популарната пејачка, па во јавноста како пар се појавија пред нешто повеќе од една година.
Американските медиуми пренесуваат дека наводно Кристина и Ник Гордон тајно се венчале, откако Кристина на „Твитер“ го нарекла Ник „маженцето“.
Ник и Боби пораснаа заедно како брат и сестра и иако Витни не го посвои легално, таа го порасна како сопствено дете.
Токму затоа нивниот однос подигна многу прашина и предизвика контроверзи.Имено, Витни го зеде како штитеник Ник Гордон кога тој имал имал 12 години, а тој одсекогаш бил поврзан со Боби. Љубовта меѓу овие двајца се родила

loading...
Loading...