Синот на Лепа Брена се вери со познатата пејачка

Loading...

После повеќе од две години врска, Филип Живојиновиќ ја вери Александра Пријовиќ! Филип испланирал се внимателно, па сочекал да стигнат во Америка каде целосно ќе се посветат еден на друг и каде нема да има премногу гужби и притисок.Александра го изговори судбоносното „Да“, во Мајами, а на нејзината десна рака блеснал огромен дијамант.
Како што пренесуваат медиумите, Филип за прстенот искеширал околу 20.000 евра, купен е во престижната јувелирница, а веста за веридбата ги шокираше и нивните најблиски луѓе.
Инаку, Александра и Филип ќе се венчаат оваа година, а свадбата ќе биде организирана во Белград, за да сите нивни блиски би можеле да присуствуваат на нивниот најрадосен ден.

 Александра го изговори судбоносното „Да“, во Мајами, а на нејзината десна рака блеснал огромен дијамант.
Како што пренесуваат м

loading...
Loading...