СКАНДАЛ: Снимен е свештеник како шмрка кокаин!

Loading...

На Јутјуб се појави видео на кое се гледа како свештеникот Стивен Кросан (37) шмрка кокаин. На снимката се слуша како вели: „Не би требало јас ова да го правам“, пред да земе од белиот прав.Инаку, свештеникот организирал забава со пријателите која траела цели два дена, а на снимката се гледа дека во куќата има разни нацистички сувенири. 
Кросан признал дека земал дрога и изјавил дека „тоа било само една вечер“.
– Немам проблеми со дрога – изјавил тој за британските медуими.Инаку, свештеникот организирал забава со пријателите која траела цели два дена, а на снимката се гледа дека во куќата има разни нацистички сувенири

loading...
Loading...