СКОПСКОТО ДЕРБИ Вардар vs Работнички

Натпреварот ќе се игра со почеток од 18 часот на Националната арена „Филип Втори“, а влезните врати ќе бидат отворени единствено на Јужната трибина.
Како домаќини на овој меч, ги повикуваме сите наши искрени симпатизери и љубители на фудбалот, да дојдат во што е можно поголем број и да уживаат во фудбалската претстава на градското дерби.Натпреварот ќе се игра со почеток од 18 часот на Националната арена „Филип Втори“, а влезните врати ќе бидат отворени единствено на Јужната трибина.
Како домаќини на овој меч, ги повикуваме сите наши искрени симпатизери и љубители на фудбалот, да дојдат во што е можно поголем број и да уживаат во фудбалската претстава на градското дерби велат од управата на фк Вардар Натпреварот ќе се игра со почеток од 18 часот на Националната арена „Филип Втори“, а влезните врати ќе бидат отворени единствено на Јуж

Пронајдете не на следниве мрежи: