СОКРИ СЕ , ОСВЕН ОБЛИНИТЕ! Една од најубавите жени во светот го поздрави светот во долна облека!

Американската манекенка и глумица Кејт Аптон се смета за жена која засекогаш го промени стандардот на женската убавина.Ќе признаете дека за “plus size” манекенките започна да се говори од релативно скор период,а трендот го започна со заносната појава Кејт Аптон,чија убавина иако рамноправна никако не се вклопуваше во строгите ставови на модната индустрија.
Манекенката со раскошни облини денес е една од најпосакуваните жени на светот, а нејзиното лице ги украсуваше бројни насловни страници.
Се чини дека сето тоа и дојде премногу, па се повлече од јавноста но неодамна ги израдува фановите на Инстаграм објавувајќи видео од новата кампања. Иако сега повеќе се занимава со актерство,ја прифати понудата да сними реклама за магазинот „ Love “ каде што уште еднаш ги покажа своите облини.Ќе признаете дека за “plus size” манекенките започна да се говори од релативно скор период,а трендот го започна со заносната појава Кеј

Пронајдете не на следниве мрежи: