Сообраќајка кај „Скопјанка“: Едно лице повредено

Loading...

Најмалку едно лице е повредено во сообраќајната несреќа што вечерва се случи на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“, во непосредна близина на трговскиот центар „Скопјанка“.Во несреќата учествувале патнички моторни возила „Југо“ и „Опел Корса“.
На местото е присутна екипа на Брза помош.Во несреќата учествувале патнички моторни возила „Југо“ и „Опел Корса“.
На местото е присутна екипа на Брза помош.

loading...
Loading...