Шопинг до полноќ во Skopje City Mall

Loading...

Продавниците на познатите модни брендови во Skopje City Mall се погрижија за одлична шопинг понуда со попусти дури до 70%. До полноќ нè очекува најразлична програма составена од шопинг и забава полна со изненадувања. По полноќ забавата продолжува во кафе баровите и рестораните.
Од 17:00 часот на неколку места во трговскиот центар подготвивме забавна програма за најмалите (кловнови, жонглери и танцувачи), одличен музички избор за пријатен шопинг за сите, специјални корнери за разубавување со бесплатна шминка и уште многу изненадувања и подароци за време на настанот.
Тимот на Антена 5 радио ќе се погрижи за музичката шопинг подлога.
Не заборавајте да бидете таму!
Продавниците на познатите модни брендови во Skopje City Mall се погрижија за одлична шопинг понуда со попусти дури до

loading...
Loading...