Сопругата на Аца Лукас направи гламурозна забава за полнолетството на ќерка и

На 24. декември, Соња Вуксановиќ, сопругата на Аца Лукас со која тој имаше скандал и го обвини дека ја претепал, направи журка за паметење за полнолетството на ќерка си Софија, која ја има од првиот брак со пејачот Жељко.Соња за српските медиуми вели дека биле на белградски сплав, се забавувале, дошле сите сакани и тоа била журка за паметење.
Сите естрадни лица прават гламурозни забави, а досега најзапаметена беше онаа за полнолетството на ќерката на Цеца.Соња за српските медиуми вели дека биле на белградски сплав, се забавувале, дошле сите сакани и тоа била журка за паметење.
Сите естрадни л

Пронајдете не на следниве мрежи: