Совршен подарок – Часовници од My:Time

Loading...

My: Тime по повод  денот на вљубените ги изненади своите купувачи.  Симболично  со црвени балони им го честита празникот. Имено, потсетува дека совршен подарок за вашиот партнер е часовник.
 

 
Во колекцијата на My: Тime се наоѓаат производи од повеќе светски брендови како : Guess, Just Cavalli, Jacques Lemans, Sector no limits, Esprit како и Casio со своите подбрендови G-Shock, Edifice, ProTrek и Baby-G.

Продавниците на My:Time се наоѓаат во Градски Трговски Центар, Сити Мол и Рамстор.

Нивната официјална веб страна можете да ја погледнете на следнив ЛИНК .
Можете да им се приклучите и на нивната Фејсбук страна  на следниов ЛИНК .My: Тime по повод  денот на вљубените ги изненади своите купувачи.  Симболично  со црвени балони им го

loading...