Спиела со сите во Холивуд и напишала книга

Loading...

Кери Реичарт, жената која се најде на насловните страници на магазините поради аферата со принцот Хари, пишува книга за сексуалните искуства со славните холивудски звезди.
Четириесетгодишната масерка одлучи да го привлече вниманието на медиумите со своите сексуални подвизи, а на нејзината листа се наоѓаат познати имиња кои на нејзините вкупно 500 страници веројатно нема да гледаат со благонаклонетост.
На подолгата листа на “сите од Холивуд“ се наоѓаат Роби Вилијамс, Тајгер Вудс, Џад Ло, Мајкл Џордан, Мик Џегер, но и Ким Кардишан, Парис Хилтон, Линдзи Лохан и Бритни Спирс. Со други зборови, Кери не губела време.
Позади Кери стои повеќе од 20 годишна кариера на забавување во Лос Анџелес и Лас Вегас, а доколку ве интересираат деталите од овие искуства, нив ќе ги најдете во книгата на Кери.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Кери Реичарт, жената која се најде на насловните страници на магазините поради аферата со принцот Хари, пишува книга за сексуалните искуства

loading...
Loading...