Срамната фотографија од Бијонсе која самата бараше да се тргне од интернет

Loading...

Познатата пејачка, која неколку години ја прогласуваат за најубава и најсекси жена на светот, навистина важи за ретко убава жена. Таа е секогаш средена, дотерана, убава, барем со минимална шминка, фотогенична и на секоја слика изгледа прекрасно.
Но од последниот нејзин настап, на финалето на Superball, на интернет почна да кружи оваа фотографија од Бијонсе, која навистина воопшто не и ласка. Фатена е во незгоден момент, и навистина не ја прикажува во вистинско светло. Наводно, пејачката била доста гневна за сликата и барала да се отстрани од интернет, но секако, тоа не може да биде сторено.
Што мислите, навистина ли е толку лоша сликата? Имате ли и вие некоја срамна фотографија?
Фото: 9gagПознатата пејачка, која неколку години ја прогласуваат за најубава и најсекси жена на светот, навистина важи за ретко убава жена. Таа е секогаш сре

loading...