Станија ја чека ќотек откако ќе ја напушти Фарма

Loading...

Станија Добројевиќ незнае што се ја чека по напуштањето на Фарма.
Нејзиниот дечко, кој го извара со Филип Пајантовиќ, сака да се пресмета со неа и со манекенот. Старлетата на почетокот на реалното шоу кажа дека надвор има дечко, но покасно негирала.

Тогаш се сплеткала со Филип и заборавила дека надвор ја чека дечко. Многумна се орашувале кој е тој мистериозен дечко. Српски медиум открива дека се работи за Београѓанинот Милан Николиќ со кој старлетата била неколку месеци во врска. Таа толку го маѓепсала што тој го истетовирал нејзиното име на рака. Сега е спремен да ја отстрани тетоважата.

-Милан неможел ни да замисли што моѓе Станија да му приреди, ваков јавен блам. Затоа е револтиран и размислува како да и врати. Другарите го зафракавале кога таа стимулирала секс со Филип, а тој рекол дека и двајцата ќе видат кога ќе излезат од Фарма. – раскажува близок извор на дечкото на Станија.
Милан за неа се преселил во Нови Сад, за да може да ја држи под контрола, а во нејзиниот телефон често наоѓал голи слики кои ги праќала на момчиња.
До Милан неможе да се дојде, тој го изгасил својот Фејзбук профил, а на телефон се јавува само на најблисите.Станија Добројевиќ незнае што се ја чека по напуштањето на Фарма.
Нејзиниот дечко

loading...
Loading...