Што објави Катерина на Фејсбук после големиот кикс?!

Loading...

Македонската старлета откако кажа еден голем кикс во емисијата „Фаци“, сега се правда на Фејсбук.Откако македонската старлета Катерина Стојановска изјави дека добила улога во холивудски филм со Џејмс Дин, Мерлин Монро и Марлон Брандо…сега се правда на својот Фејсбук профил.
Погледнете го статусот на Катерина:
 

Откако македонската старлета

loading...
Loading...