СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Влегле во детската соба и ја виделе нивната ќерка како…

Страшна трагедија се случи во една семејна куќа недалеку од Пирот, каде што беше пронајдено девојче кое се обесило и не покажувало знаци на живот.Околу вратот на несреќното девојче се наоѓало јаже за кревање и спуштање на ролетни.
Само 15 минути пред трагедијата, таа отишла во својата соба, велејќи дека ќе оди да ја среди. Претходно си играла во дворот, пренесе „Блиц.рс“.
Да потестиме, слично самоубиство во февруари извршила Н. Г. (11), во собата во семејниот дом во борското село Злот.Околу вратот на несреќното девојче се наоѓало јаже за кревање и спуштање на ролетни.
Само 15 минути пред трагедијата, таа отишла во својата

Пронајдете не на следниве мрежи: