Ознака: Алах

Вести

Видео: СТРАШНА ГЛЕТКА во Москва: Жена со отсечена детска глава во раце викала „Алах акбар“

Една станица на московското метро денеска беше затворена, откако полицијата добила ивестување дека пред постојката е забележано лице во црна облека, кое држи отсечена детска глава во рацете.Како што јави […]